Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

www.dermobeyond.com.tr  adresinden üyelik için sözleşme yapacağınız taraf Dermo Beyond Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ‘dir. İletişim bilgilerimiz şöyledir:

Adres: Turanköy Mah. Doğa Sok. A Ablok No:8 Kestel Bursa

Telefon: 0 224 503 8108

E-Posta: destek@dermobeyond.com

İnternet Adresi: https://www.dermobeyond.com.tr

Kep Adresi : dermobeyond@hs06.kep.tr

Vergi Dairesi: GÖKDERE

Vergi No: 29309769993

Mersis No   : 0293097699300001

Şirketimiz Bursa Ticaret Odası (BTSO) üyesidir.

Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız ve tespit edeceğiniz şifreyi girmeniz yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.


Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Mesafeli Satış Sözleşmesi Ön Bilgilendirme Formunu dikkatle okuyunuz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında bu Üyelik Sözleşmesi, üye olurken belirttiğiniz E-posta adresine gönderilecek olup, ayrıca Sitemizin “Üye girişi-Kayıt Ol ve Önemli Bilgiler” sekmesinde de yer almaktadır

Sitemizin sağ üst Köşesinde bulunan "Hesabım" ikon / sekmesine tıklayarak her zaman Üyelik bilgilerinizi görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

Üye girişi kısmından Şifremi Unuttum linkine tıklayarak e-mailinize şifrenizin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üye olmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üye olduğunuz takdirde siparişlerinizi, kargonuzu daha rahat takip edebilir, daha kolay iade talebinde bulunabilir ve diğer üyelerimize özel kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.  Adres bölümünü hediye gönderirken kullanılabileceği gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür. Üyelik İptali


Üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz.  Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya Dermo Beyond Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmış olup, üye bilgilerin gizliliği, korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı ve imhası ile ticari elektronik iletişimler ve diğer tüm hususlarda Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Politikalarımız geçerlidir.   Bu alınan önlemlerin yanında üyelerimiz de üye bilgilerinin güvenliğinden sorumludur.  Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız.


Ürün Yorumları


Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışverişiniz bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken, Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.