Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Dermo Beyond Kozmetik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Zarar görmüş, ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.  Paket tarafınızca teslim alındıktan sonra  ürünün hasarsız ve sağlam alındığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın tarafınızda kalan kopyasıyla birlikte en geç 3 (üç) gün içinde iletişim bilgilerimizde yer alan e-mail adresi veya telefon numarasına ya da internet sitesinde yer alan iletişim formu aracılığıyla Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Aksi takdirde tarafımıza hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Değişim - İade Koşulları

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Hür türlü kozmetik ürünlerinde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Ürünün iadeye uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Teslim aldığınız ürünü iade etmek istemeniz halinde, buna yönelik bildirimin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iletişim bilgilerimizde yer alan e-mail adresi veya telefon numarasına,internet sitesinde yer alan online müşteri hizmetleri iletişim formu üzerinden ya da üye hesap yönetim panelinde yer alan siparişlerim alanından iletilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin yapılabilmesi için mal ile birlikte teslim edilen fatura aslını ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. İade hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi tarafımıza yönelttiğiniz tarihten itibaren 10 (on gün) içinde Sözleşme konusu ürünü, iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte ve varsa standart aksesuarları ile varsa hediye edilen diğer ürünler ile birlikte eksiksiz ve ayıpsız olarak teslimatı yapan anlaşmalı kargo şirketi kanalıyla tarafımıza ulaştırmalısınız.

İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı kargo şirketi ile tarafımıza göndermeniz halinde iade kargo bedeli tarafımıza aittir.

İade edeceğiniz ürünü, teslimatı yapan anlaşmalı kargo şirketinden farklı bir kargo şirketi ile göndermek istemeniz halinde iade bedeli tarafınıza ait olup, ürünün kargo sürecinde uğrayacağı hasardan firmamız sorumlu değildir.

İade ürün, faturasıyla birlikte eksiksiz ve ayıpsız olarak tarafımıza teslim edildiği takdirde teslim tarihinden itibaren en geç 14 (ondört) gün içerisinde ürünün toplam bedeli tarafınıza iade edilecektir. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz.

Ürün bedelinin tamamı tek sefer de bankaya ödenmekte olup, kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Bu sebeple tarafımıza herhangi bir sorumluluk yüklenemez.  Ürün bedelinin iadesinde banka tarafındaki aksaklıklardan dolayı tarafımızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı – eksik çıkması halinde ürün iade prosedürü işletilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.